Filtruj według

Cena

Cena

add remove

* Łóżeczka drewniane 120x60


Urocze łóżeczka dziecięce drewniane 120 x 60 – doskonały wybór do każdego pokoju dziecięcego! W naszym sklepie internetowym Aruś przygotowaliśmy szeroką gamę łóżeczek dla najmłodszych. Wybierz to, które spełni wszystkie twoje oczekiwania!

Łóżeczko dziecięce jest jednym z głównych elementów pokoju maluszka. Można również ustawić je we własnej sypialni. Największym powodzeniem od lat cieszą się łóżeczka drewniane, które są eleganckie, wytrzymałe oraz funkcjonalne. W naszej ofercie znajdziesz właśnie takie umeblowanie. Proponujemy łóżeczka proste i stylowo zdobione. Można u nas kupić łóżeczka z dodatkowymi szufladami, łóżeczka zmieniające się w tapczanik, z demontowanymi szczebelkami i regulacją poziomu, a także łatwym montażem i demontażem. Wszystkie starannie wykonane z drewna sosnowego i pokrywane bezpiecznym, atestowanym lakierem.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z wszystkimi modelami łóżeczek drewnianych o wymiarach 120 x 60 centymetrów w naszym sklepie internetowym Aruś. Życzymy udanych zakupów!

Aktywne filtry

Łóżeczko z...

łóżeczko z szufladą oraz funkcją tapczanika

0 Review(s)
405,00 zł

Łóżeczko z...

lozeczko z szuflada tapczanik zuzia biala
0 Review(s)
361,00 zł

Łóżeczko z...

lozeczko z szuflada tapczanik zuzia venge biala
0 Review(s)
361,00 zł

Łóżeczko z...

lozeczko z szuflada tapczanik zuzia orzech krem
0 Review(s)
361,00 zł