* falbanka maskujaca


Falbanka maskująca do łóżeczka i pod materacyk

Atrakcyjna falbanka maskująca to detal, który ma wielką moc. Ładnie wykonana, z modnym wzorem sprawi, że dziecięce łóżeczko będzie prezentować się jeszcze piękniej niż dotychczas. Oprócz funkcji estetycznej, spełnia także funkcję użytkową - dzięki falbance do łóżeczka dziecko nie uderzy się przypadkowo o drewniane barierki. Jeśli zadajesz sobie pytanie, czy warto zainwestować w ten element wystroju, jakim jest falbanka do łóżeczka, odpowiedź jest prosta - warto.

Piękna falbanka maskująca - do każdego pokoju?

Falbanka maskująca pod materacyk oraz falbanka łóżeczkowa sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu przeznaczonym dla dziecka. Nie ma znaczenia, jaki jest styl wystroju danego pomieszczenia - na rynku (a przede wszystkim w naszym sklepie) dostępnych jest bowiem wiele modeli falbanek, w różnych kolorach, wzorach i motywach przewodnich.

Nawet, jeśli stawiasz na minimalizm, możesz dobrać falbankę w kolorze białym, cielistym lub ecru - materiał będzie stanowić integralną część łóżeczka. Także nietypowy mebel nie powinien stanowić problemu, bo zawsze możesz dopasować falbankę do dokładnych wymiarów łóżeczka.

Na co warto zwracać uwagę w przypadku falbanki maskującej?

Podczas kupna odpowiedniej falbanki do pokoju dziecięcego, zwracaj uwagę na materiał, z jakiego została ona wykonana. Poliester jest tańszy, ale gorszej jakości - może się mechacić lub sprawiać, że delikatne włoski dziecka będą się elektryzować. Bawełna to dobry gatunkowo materiał w stosunkowo niskiej cenie, na pewno można przyjrzeć się wyrobom z tej tkaniny.

Falbanki i inne produkty w naszym sklepie

Oferujemy rozmaite wyroby renomowanych firm, które są cenione w branży produktów dziecięcych i nie tylko. Każda falbana maskująca do łóżeczka, poduszka czy materacyk to starannie wyselekcjonowany produkt. Dysponujemy odzieżą, elementami ozdobnymi oraz praktycznymi narzędziami, przydatnymi w opiece nad dzieckiem. Możesz mieć pewność, że u nas otrzymujesz artykuły klasy premium, choć nasze ceny są wyjątkowo atrakcyjne.

Zachęcamy do zapoznania się z bogato wyposażonym asortymentem.

Aktywne filtry