* 3w1 BRANO LUXE (2077,00)


NULL

Luksusowy wózek wielofunkcyjny Brano Luxe od firmy Riko to propozycja dla osób poszukujących wózka 3w1 zapewniającego maksymalny komfort. W naszym sklepie internetowym Aruś możesz zakupić go w przystępnej cenie!

Brano Luxe to nowoczesny wózek wielofunkcyjny, który może być użytkowany jako gondola, spacerówka oraz jako fotelik samochodowy. Posiada solidną ramę z aluminium, która posiada dodatkowe amortyzatory, aby nawet jazda po nierównościach nie była problemem. Wózek posiada cztery koła pompowane i łożyskowane z obrotowymi przednimi kółkami. Ma również centralny hamulec, regulację twardości zawieszenia oraz szeroką regulację pozycji, praktyczną torbę oraz kosz na zakupy, moskitierę, przewijak, pokrowiec przeciwdeszczowy. W całości wyprodukowany w Polsce.

Jeśli szukasz eleganckiego, wielofunkcyjnego wózka dla swojego dziecka, zapraszamy do bliższego zapoznania się z modelem Brano Luxe dostępnym w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy też do zapoznania się z innymi wózkami i życzymy miłych zakupów!

Przepraszamy nie znaleziono pozycji.

Spróbuj ponownie