* 3w1 MONDO ECCO (1768.00)


NULL

Komfortowy i funkcjonalny wózek 3w1 Mondo Ecco od firmy Expander to nasza propozycja przeznaczona dla klientów poszukujących przystępnego cenowo wózka o wszechstronnym zastosowaniu. To model, który doskonale sprawdzi się już od pierwszego dnia życia i będzie mógł posłużyć jeszcze przez długi czas!

Mondo Ecco to aluminiowy wózek wielofunkcyjny, który pozwala na użytkowanie go jako gondola, spacerówka oraz fotelik samochodowy. Jest to nowoczesny wózek wielofunkcyjny z możliwością montażu fotelika samochodowego grupy 0+, bazujący na lekkim, aluminiowym stelażu, posiada szeroką regulację i pozwala na dopasowanie go indywidualnie do potrzeb użytkowników. Posiada pompowane i łożyskowane koła, przednie koła są samonastawne z możliwością blokady do jazdy prosto. Wózek ma też dodatkowy materacyk na siedzisku, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, barierkę bezpieczeństwa z regulacją wysokości, duży kosz na zakupy z praktycznym przykryciem oraz torbę, przewijak, pokrowiec przeciwdeszczowy.

Wózek dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru. Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia w sklepie Aruś!

Przepraszamy nie znaleziono pozycji.

Spróbuj ponownie