* 3w1 NANO (1620.00)


NULL

Komfortowy, lekki i wielofunkcyjny wózek 3w1 Nano od firmy Riko to przystępna cenowo propozycja przeznaczona dla młodych rodziców. Teraz możesz zakupić go w naszym sklepie internetowym Aruś w różnych kolorach!

Nano to nowoczesny wózek wielofunkcyjny z aluminiowym stelażem i z możliwością montażu fotelika samochodowego grupy 0+. Posiada komfortową gondolę z regulowanym oparciem i materacykiem, a także pełni rolę spacerówki – siedzisko w wersji spacerowej z możliwością montażu przodem i tyłem do kierunku jazdy. Wózek posiada szeroką regulację, aby dopasować jego parametry do potrzeb użytkowników, wyposażony jest w pompowane i łożyskowane koła, przednie koła samonastawne z możliwością blokady do jazdy prosto, regulację twardości zawieszenia oraz w centralny hamulec. Ma też kosz na zakupy oraz torbę do montażu na rączce, przewijak, moskitierę i pokrowiec przeciwdeszczowy.

Wielofunkcyjny wózek Riko Nano to propozycja przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z wózkiem w naszym sklepie internetowym i zachęcamy do złożenia zamówienia już teraz!

Aktywne filtry