* 3w1 NANO ECCO (1857.00)


NULL

Wózki wielofunkcyjne to najlepsza propozycja przeznaczona dla przyszłościowo myślących młodych rodziców. Dostępny w naszym sklepie internetowym Aruś nowoczesny wózek Nano Ecco od firmy Riko to propozycja, którą warto wziąć pod uwagę!

Wózek Nano Ecco to wózek 3w1, który może być użytkowany jako gondola, wózek spacerowy oraz fotelik samochodowy. Wózek bazuje na lekkim, aluminiowym stelażu, posiada dużą gondolę, a siedzisko w wersji spacerowej ma możliwość montażu przodem i tyłem do kierunku jazdy. Wózek posiada pompowane i łożyskowane koła, przednie koła samonastawne z możliwością blokady do jazdy prosto, regulację twardości zawieszenia, centralny hamulec. Także wyróżniają go szeroka regulacja, aby dopasować go o potrzeb malucha i osoby prowadzącej wózek, duża praktyczna torba mocowana na rączce wózka, duży kosz na zakupy z praktycznym przykryciem, moskitiera, przewijak, pokrowiec przeciwdeszczowy.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z prezentowanym wózkiem oraz innymi wózkami w naszym sklepie internetowym!

Przepraszamy nie znaleziono pozycji.

Spróbuj ponownie