* 3w1 PASSO (1220.00)


NULL

Wózki wielofunkcyjne to doskonała propozycja przeznaczona dla rodziców szukających zakupu na lata. Wózek 3w1 Passo od firmy Euro-Cart to doskonały wybór łączący w sobie wysoką jakość oraz przystępną cenę. Teraz możesz zakupić go również w naszym sklepie internetowym Aruś w różnych wariantach kolorystycznych!

Nowoczesny wózek Passo wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Posiada możliwość montażu fotelika samochodowego grupy 0+, wyposażony jest w gondolę z regulacją oraz funkcją bujania, natomiast siedzisko w wersji spacerowej z możliwością montażu przodem i tyłem do kierunku jazdy. Wózek ma również pompowane i łożyskowane koła, przednie koła samonastawne z możliwością blokady do jazdy prosto, wyposażony jest w centralny hamulec i możliwość regulacji twardości zawieszenia. Na uwagę zasługują też duży kosz na zakupy z praktycznym przykryciem, torba na rączkę, moskitiera, pokrowiec przeciwdeszczowy.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z wózkiem Passo oraz z innymi wózkami 3w1 dostępnymi w naszym sklepie internetowym Aruś!

Przepraszamy nie znaleziono pozycji.

Spróbuj ponownie