Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 15,00 zł

* Odciągacze kataru


Odciągacze kataru

Katar u małych dzieci jest bardzo uciążliwy, ponieważ nie potrafią one jeszcze samodzielnie wydmuchać noska. W takim przypadku warto mieć pod ręką praktyczne odciągacze kataru, czyli aspiratory, które można zakupić również w naszym sklepie internetowym!

Gdy małe dziecko ma katar, ma problemy z oddychaniem, jedzeniem i spaniem. Trzeba wobec tego pomóc mu w oczyszczeniu noska. Do tego celu możemy wykorzystać specjalny odciągacz kataru, który pozwala na szybkie i skuteczne pozbycie się zalegającej w nosku wydzieliny. Odciągacz może być używany ręcznie lub może być podłączany do odkurzacza. Dzięki specjalnie zaprojektowanej komorze redukcyjnej oraz systemowi rurek korzystanie z odciągaczy jest całkowicie bezpieczne. W przypadku kataru może też przydać się gruszka do nosa, którą również można zakupić w naszym sklepie internetowym w wielu wariantach, także z wymiennymi końcówkami.

Katar nie musi być już problemem u małego dziecka – wybierz wysokiej jakości aspirator – odciągacz kataru lub gruszkę do nosa w naszym sklepie. Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Aktywne filtry