Filtruj według

Cena

Cena

  • 51,00 zł - 66,00 zł

* Pluszowe z pozytywką


Zabawki z pozytywką

Kolorowe, rozwijające zabawki pluszowe z pozytywką to kapitalna propozycja przeznaczona dla najmłodszych – nie tylko przyciągają wzrok swoimi żywymi kolorami, ale również wydają dźwięki. W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy szeroką gamę zabawek dźwiękowych dla maluszków – sprawdź je już teraz!

Oferujemy urocze zabawki dźwiękowe dla najmłodszych, które powstają z bezpiecznych materiałów. To zabawki prawdziwie wielozadaniowe, ponieważ wzbudzają od razu zainteresowanie dziecka i skupiają jego uwagę, bawią, ale też pomagają w wyciszeniu maluszka, aby mógł łatwiej zasnąć przy kojącym dźwięku pozytywki. Dzięki temu zabawki te rozwijają zmysł wzroku oraz słuch, a także uczą rozpoznawania kształtów i natężania dźwięków.

W naszym sklepie internetowym przyszykowaliśmy szeroką gamę zabawek pluszowych z pozytywką dla najmłodszych – to wyłącznie bezpieczne zabawki, które mają odpowiednie atesty. Zapraszamy serdecznie już teraz do sprawdzenia wszystkich z propozycji w naszym sklepie internetowym Aruś!

Aktywne filtry