Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 82,00 zł

* Gryzaki


Gryzaki

Kiedy dziecko zaczyna ząbkować, warto zaopatrzyć się w specjalne gryzaki, które pomogą mu w tym okresie. Właśnie dlatego w naszym sklepie internetowym Aruś przygotowaliśmy dla klientów szeroką gamę gryzaków – sprawdź już teraz wszystkie z nich!

Oferujemy różne modele gryzaków. Zakupisz u nas miękkie gryzaki silikonowe, które można chłodzić w lodówce. Dzięki swojej konstrukcji można też nakładać na nie żel do łagodzenia bólu przy ząbkowaniu. Dostępne są u nas także gryzaki elastyczne w formie smoczków, a także gryzaki żelowe. Posiadamy też na sprzedaż silikonowe masażery dziąseł, a także gryzaki do produktów, które uzupełniamy różnego rodzaju jedzeniem – dla dziecka to dobry sposób na zaznajomienie się z nowymi smakami.

Wszystkie gryzaczki dostępne w naszym sklepie internetowym to produkty bezpieczne, wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów, które nie zawierają toksycznych substancji. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia wszystkich modeli gryzaków i zachęcamy do złożenia zamówienia już teraz!

Aktywne filtry