Filtruj według

Cena

Cena

  • 14,00 zł - 15,00 zł

* Mydełka dla dzieci


Mydełka dla dzieci i niemowląt

Oczyszczanie skóry dziecka jest bardzo ważnym procesem – powinno odbywać się jednocześnie skutecznie, ale delikatnie, aby nie spowodować jej wysuszenia. W tym celu najlepiej wybrać specjalne mydełka dla dzieci, które są bardzo pomocne podczas kąpieli. Takie kosmetyki również przygotowaliśmy dla naszych klientów w sklepie internetowym Aruś!

Oferujemy wysokiej jakości mydełka dziecięce marek takich jak Bambino oraz innych. Są to mydełka tworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Dzięki zawartości pielęgnujących dodatków bardzo dobrze oczyszczają i nawilżają skórę, nie dopuszczając do jej podrażnienia. Łagodne składniki powodują, że mogą być używane nawet od pierwszego dnia życia.

Do mydełek polecamy również inne kosmetyki dostępne w naszym sklepie internetowym – chusteczki nawilżane, kremy oraz oliwki, z którymi możemy łatwo utrzymywać higienę i niemowląt oraz małych dzieci. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą i życzymy udanych zakupów w naszym sklepie internetowym Aruś!