Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 36,00 zł - 382,00 zł

* Sterylizatory


Bezpieczne butelki do karmienia to butelki, które są regularnie sterylizowane – dzięki temu w butelkach nie znajdują się żadne groźne drobnoustroje, które mogłyby być niebezpieczne dla dziecka. Aby sterylizacja była łatwiejsza, wykorzystuje się w tym celu specjalne sterylizatory do butelek. Dostępne są również w naszym sklepie internetowym!

Sterylizatory parowe pozwalają na szybkie i wygodne wysterylizowanie butelek oraz innego rodzaju artykułów, między innymi laktatorów, smoczków, akcesoriów używanych w codziennym karmieniu i pielęgnacji dziecka. Dzięki wytwarzanej przez urządzenie parze wodnej można w usunąć większość znanych bakterii oraz innych drobnoustrojów już w 10 minut. Sterylizatory parowe są także oszczędne, ponieważ do wykonania operacji potrzebują niewiele wody. Nie ma też potrzeby stosowania żadnych dodatkowych środków chemicznych.

W naszym sklepie przygotowaliśmy również woreczki do sterylizacji, które przeznaczone są do użycia w kuchence mikrofalowej. Doskonale zastępują tradycyjne sterylizatory.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi dostępnymi u nas produktami i życzymy udanych zakupów!

Aktywne filtry