Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 29,00 zł - 160,00 zł

* Książeczki edukacyjne


Kolorowe książeczki edukacyjne to kapitalna propozycja przeznaczona dla każdego maluszka. Dzięki nim dzieci mogą łatwiej poznawać otaczający ich świat poprzez zmysły wzroku, dotyku oraz słuchu. Sprawdź już teraz wszystkie książeczki dostępne w naszym sklepie!

Książeczki edukacyjne to dobry wybór nie tylko dla tych dzieci, które umieją już czytać pierwsze słowa – także dla tych znacznie młodszych. Wspólne czytanie książeczek z dzieckiem już od pierwszych miesięcy życia pomaga w zasypianiu. Potem dziecko może uczyć się z nich pierwszych słów, a także poznawać różne kolory i faktury materiałów. Oferujemy mięciutkie książeczki wykonane z różnych materiałów – elastycznego plastiku, pluszu oraz kartoników. Książeczki plastikowe mogą być też używane w czasie kąpieli. Kolorowe strony od razu przyciągają uwagę, a zaokrąglone kształty zapewniają bezpieczeństwo podczas zabawy.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wszystkimi modelami książeczek edukacyjnych w naszym sklepie internetowym Aruś – zachęcamy do złożenia zamówienia już teraz!

Aktywne filtry