Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 387,00 zł

Karmienie i uspokajanie


Karmienie

Przygotowywanie mleka oraz innych napojów, sterylizowanie butelek, aby były bezpieczne, specjalne naczynia i sztućce dla dzieci – to wszystko i jeszcze więcej przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym Aruś. Razem z dostępnymi u nas artykułami karmienie będzie jeszcze wygodniejsze!

Do karmienia dziecka będziemy potrzebowali szeregu różnych artykułów. Przede wszystkim powinniśmy wybrać odpowiednie butelki, które dostępne są w różnych kształtach i pojemnościach. Dobierzmy smoczki do butelek, które powinno się regularnie wymieniać ze względów higienicznych. Także przydatne będą śliniaki oraz sterylizatory i podgrzewacze, a także szczotki do butelek. W naszym sklepie internetowym można też zakupić laktatory – odciągacze pokarmu dla mam karmiących piersią. Dla starszych maluchów przygotowaliśmy z kolei naczynia i sztućce oraz specjalne kubki do picia. W tej kategorii dostępne są także smoczki uspokajające oraz łańcuszki do smoczków, aby nigdy żaden nie zgubił lub nie upadł na ziemię.

Zapraszamy serdecznie już teraz do zapoznani się z pełną ofertą zaprezentowaną na naszej stronie internetowej i życzymy udanych zakupów!

Aktywne filtry

Babyono Laktator...

Trójfazowy laktator elektryczny PICO.
Bez rurek, drenów, wystających...

0 Review(s)
153,00 zł
  • Nowy

Podwójny laktator muszlowy...

Należysz do mam, które ciągle są w ruchu? Mamy dla Ciebie produkt, który dopasuje się do...

0 Review(s)
305,50 zł
  • Nowy