Filtruj według

Cena

Cena

  • 22,00 zł - 23,00 zł

* Podkłady na materac


Podkłady na materac

Dzięki praktycznym podkładom na materace możemy zabezpieczyć się przed niepożądaną wilgocią. W naszym sklepie internetowym Aruś przygotowaliśmy dla klientów szeroką gamę artykułów tego rodzaju – gwarantują skuteczną ochronę materaca oraz innych nawierzchni!

W naszej ofercie dostępne są ochraniacze na materac to szeroka gama artykułów, które przeznaczone są do zabezpieczenia materacyków w łóżeczkach dziecięcych o wymiarach 90 x 120 centymetrów oraz 50 x 120 centymetrów. Wystarczy, że założymy je pod prześcieradło, aby skutecznie zabezpieczyć materac przed wilgocią. Przygotowaliśmy również praktyczne podkłady jednorazowe oraz wielorazowe, które pomagają w higienicznym przewijaniu dziecka. Dzięki temu nie musimy obawiać się o żadne plamy, które będą wymagały kompleksowego czyszczenia materaca lub innej zabrudzonej nawierzchni.

Dostępne w naszym sklepie internetowym podkłady i ochraniacze na materace to wysokiej jakości artykuły, które gwarantują skuteczne zabezpieczenie podczas przewijania i innych czynności. Zapraszamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie!