Filtruj według

Cena

Cena

  • 50,00 zł - 318,00 zł

Materace do łóżeczka


Przy urządzaniu miejsca do spania dla niemowlęcia nie zapominajmy o wybraniu dobrej jakości materaca do łóżeczka. W naszym sklepie internetowym Aruś przygotowaliśmy pełną gamę materacyków do łóżeczek dziecięcych – zapewniają najwyższy komfort!

Materacyk w łóżeczku dla dziecka powinien dawać wysoki komfort, aby każda noc była smacznie przespana. W naszym asortymencie przygotowaliśmy wobec tego kilka sprawdzonych modeli materaców – materac piankowy, z gryką oraz z kokosem. Materace wykonane z pianki to podstawowa propozycja do każdego łóżeczka, natomiast materace z dodatkowymi warstwami zapewniają wyższy komfort. Maty kokosowe pozwalają na swobodny przepływ powietrza i podnoszą walory zdrowotne materaców. Gryka stanowi z kolei naturalny podkład do spania – posiada właściwości antyalergiczne, antypotowe i antyodleżynowe.

Materace dostępne są w wymiarach 120 x 60 do standardowych łóżeczek dziecięcych oraz 90 x 43 do kołyski. Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym Aruś!

Aktywne filtry