Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 38,00 zł

* Smoczki uspokajające


Smoczki uspokajające

Dzięki smoczkowi dziecko łatwo się uspokaja i może zasnąć. W naszym sklepie internetowym Aruś przygotowaliśmy dla klientów szeroką gamę wysokiej jakości smoczków uspokajających – to jeden z niezastąpionych gadżetów dla maluszków!

Oferujemy wysokiej jakości smoczki dynamiczne, które zostały stworzone przy udziale specjalistów neurologopedów z myślą o wspieraniu zdrowego procesu ssania u dzieci. Ze względu na specjalny kształt gumki oraz jej dynamiczność smoczki te nie zaburzają naturalnego odruchu ssania, zapewniają swobodne oddychanie i połykanie śliny, nie zaburzają rozwoju prawidłowego zgryzu oraz mowy, a także zapobiegają odruchowi zagryzania smoczka. Wykonane są z bezpiecznych, delikatnych materiałów, które nie wywołują podrażnień skóry dziecka.

Smoczki dostępne są w szerokiej gamie wariantów rozmiarowych oraz kolorystycznych, przeznaczone są do stosowania na dzień oraz na noc. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi modelami smoczków dynamicznych dostępnych w naszym sklepie internetowym Aruś!

Aktywne filtry