Filtruj według

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 21,00 zł

* Szczotki do butelek


Zadbaj o czystość dziecięcych butelek oraz smoczków – wybierz specjalne szczotki do mycia, które pozwolą ci na dotarcie do każdego zakamarka i usunięcie zabrudzeń szybko i wygodnie. W naszym sklepie internetowym Aruś przygotowaliśmy pełną gamę szczotek do czyszczenia, które warto mieć pod ręką. Sprawdź wszystkie modele!

Wyczyszczenie butelki bez użycia odpowiedniej szczotki byłoby bardzo trudne. Dzięki dopasowanym szczotkom możemy usunąć zanieczyszczenia skutecznie. W naszym asortymencie dostępne są szczotki do butelek w wielu różnych wariantach do wyboru. To zarówno szczoteczki o zakrzywionej główce z włosiem, jak i tradycyjne szczotki do butelek w różnych wielkościach. Szczoteczki dzięki specjalnemu wyprofilowaniu pozwalają na dotarcie do wszystkich zanieczyszczeń oraz ich skuteczne usunięcie.

Oferujemy zarówno szczotki pojedyncze, jak i w zestawach, w których znajdziemy je w różnych rozmiarach. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wszystkim wariantami szczotek do czyszczenia butelek w naszym sklepie i zachęcamy do złożenia zamówienia!

Aktywne filtry