* LOOP


NULL

Komfortowy wózek spacerowy Loop od EasyGo to propozycja przeznaczona dla wymagających klientów – doskonale sprawdzi się na te krótsze i dłuższe spacery. Przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca do wagi 15 kilogramów. Możesz zakupić go już teraz w naszym sklepie internetowym Aruś!

Wózek Loop posiada lekką konstrukcję wykonaną z aluminium, która powoduje, że korzystanie z niego jest tak wygodne. Na uwagę zasługują też koła samonastawne z możliwością blokady do jazdy prosto, tylnie koła podwójne, przednie koła pojedyncze z możliwością zablokowania, barierka zabezpieczająca oraz automatyczna blokada przed niezamierzonym rozłożeniem. Oparcie i siedzisko wózka posiadają szeroką regulację. Wózek wyposażony jest też w wygodny, miękki materacyk welurowy, gruby pokrowiec ocieplający na nóżki, budkę z daszkiem przeciwsłonecznym, praktyczną kieszonkę i kosz na zakupy.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z wózkiem Loop EasyGo i innymi wózkami w naszym sklepie internetowym Aruś. Życzymy udanych zakupów!

Przepraszamy nie znaleziono pozycji.

Spróbuj ponownie