* Łóżeczka z pościelą haftowaną


Prześliczne zestawy składające się z łóżeczka wraz z haftowaną pościelą – dostępne w wielu różnych wariantach do wyboru. Teraz możesz zakupić wszystko, czego potrzebujesz w sypialni swojego dziecka. Sprawdź już teraz wszystkie nasze propozycje!

Swój zestaw możesz skomponować samodzielnie, wybierając model łóżeczka, rodzaj materaca oraz wzór pościeli. Łóżeczka w kompletach wykonane są z drewna sosnowego oraz płyty meblowej – do nich można dobrać jeden z kilku materaców z pianki, gryki i pianki oraz pianki i kokosa. Także w kompletach znajdują się w zależności od zestawu: poszewka na kołderkę, poszewka na poduszkę, kołderka i poduszka, prześcieradło, wysoki zagłówek, dwie oczne osłonki, moskitiera z szyfonu, stelaż do baldachimu, falbanka maskująca, przybornik, rożek niemowlęcy, przytulanka. Zastawy oferowane są w różnych wariantach kolorystycznych do wyboru.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z wszystkimi zestawami z łóżeczkiem i z haftowaną pościelą w naszym sklepie internetowym Aruś – życzymy udanych zakupów!

Przepraszamy nie znaleziono pozycji.

Spróbuj ponownie