Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 338,00 zł - 2 892,00 zł

* Zestaw łóżeczko i komoda


Zestaw do łóżeczka, komplet łóżeczka dziecięce, łóżeczko zestaw

Gotowe zestawy składające się z łóżeczka i komody – idealna propozycja przeznaczona do pokoju dziecięcego! Jeżeli chcesz urządzić pokój dziecięcy lub kącik dla dziecka i szukasz dodatkowych mebli, to propozycja przeznaczona dla ciebie!

W naszym sklepie internetowym Aruś przygotowaliśmy szeroką gamę uroczych mebli dziecięcych. Tutaj oferujemy je w praktycznym komplecie złożonym z łóżeczka dziecięcego oraz dopasowanej do niego komody wykończonej przewijakiem. Łóżeczka mają wymiar 120 x 60 centymetrów, mają możliwość regulacji poziomu materaca oraz demontażu szczebelków, gdy dziecko podrośnie.  Komody mają głębokie szuflady na różne przedmioty potrzebne dziecku i wyposażone są w demontowany przewijak, który możemy zdjąć wtedy, gdy nie będzie on już potrzebny. Łóżeczka i komody wykończone są tymi samymi wzorami, dlatego tworzą dopasowany zestaw.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wszystkimi z naszych meblowych propozycji i zachęcamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym Aruś!

Stylowe zestawy mebli do łóżeczka

Jeśli interesuje Cię piękne i praktyczne łóżeczko dziecięce, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dostarczamy wyłącznie wysokiej jakości meble wypoczynkowe, stworzone w oparciu o najnowsze trendy.

Szczególnej uwadze polecamy wyjątkowo użytkowe zestawy. Może to być na przykład idealnie dopasowany zestaw łóżeczko i komoda, choć istnieje także wiele innych ciekawych kombinacji, np. łóżeczko i przewijak w tym samym stylu.

Dlaczego warto kupić zestaw do łóżeczka?

Najważniejszą cechą tych produktów jest fakt, że są do siebie perfekcyjnie dopasowane, dzięki czemu nie ma konieczności kupowania pojedynczych elementów. To pozwala zaoszczędzić sobie dodatkowych wydatków związanych z samodzielnym urządzeniem dziecięcego pokoju.

Jednolity styl mebli dziecięcych daje gwarancję udanego efektu końcowego. Zależnie od tego, czy tworzysz pomieszczenie w stylu klasycznym, czy też w estetyce nowoczesnej, powinno się dobrać odpowiednie do danego wystroju łóżeczka dziecięce Komplet mebli to świetne rozwiązanie dla rodziców ceniących sobie czas i wygodę.

Meble do łóżeczka - o czym warto pamiętać?

Przy wyborze zestawu do łóżeczka warto kierować się nie tylko własnym gustem i ogólnym stylem dziecięcego pokoiku, ale także jakością. Zwróć uwagę na materiały, z jakich wykonano poszczególne zestawy mebli. Dobre gatunkowo elementy wyposażenia powinny cechować się wytrzymałością i bezpieczeństwem. Nie może być mowy o żadnych wystających drzazgach lub niedokręconych śrubach. Chodzi przecież o zdrowie Twojego maluszka.

Najlepsze łóżeczko dziecięce zestaw w naszym sklepie

Zastanawiasz się, gdzie zakupić odpowiednie łóżeczko lub zestaw z łóżeczkiem? Produkty w naszym sklepie spełniają wszelkie wymagania, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest komfort najmłodszych. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów, którzy pragną dostarczać swoim pociechom to, co najlepsze na rynku meblarskim.

Serdecznie zapraszamy do przeglądania artykułów w tej oraz w pozostałych kategoriach.

Aktywne filtry