Filtruj według

Cena

Cena

  • 11,00 zł - 20,00 zł

* Kremy na odparzenia dla dzieci


Kremy na odparzenia dla dzieci i niemowląt

Delikatna skóra dzieci narażona jest na różne podrażnienia, w szczególności na odpieluszkowe zapalenie skóry, które objawia się poprzez zaczerwienienie i świąd w wyniku kontaktu z drażniącymi substancjami. Aby zabezpieczyć skórę przed stanami zapalnymi i szybciej je złagodzić, warto stosować specjalne kremy na odparzenia. Takie kremy również przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym Aruś!

Oferujemy wysokiej jakości kremy na odparzenia, w tym popularny krem Sudocrem, który jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Pediatryczne. Dzięki zawartości specjalnie wyselekcjonowanych substancji pielęgnacyjnych kremy łagodzą skutki problemów skórnych i chronią skórę przed dalszymi podrażnieniami przez stworzenie naturalnej bariery ochronnej, dlatego stosowanie tych kosmetyków zalecane jest codziennie.

Zachęcamy do zakupienia kremów na odparzenia dostępnych w naszym sklepie internetowym – to niezbędny dodatek w każdej wyprawce niemowlaka. Zapraszamy już teraz do złożenia zamówienia w naszym sklepie Aruś!

Aktywne filtry