Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 13,00 zł - 64,00 zł

* Inne akcesoria


Inne akcesoria dla mam

Każda mama przed porodem powinna wyposażyć się w odpowiednie dla niej akcesoria – w naszym sklepie internetowym możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz w okresie poporodowym!

Przygotowaliśmy szeroką gamę akcesoriów dla świeżo upieczonych mam, którym zależy na wyjątkowym komforcie oraz szybkim powrocie do zdrowia. W tej kategorii prezentujemy pozostałe akcesoria, które warto mieć w szpitalu oraz w domu.

Oferujemy wygodne poporodowe pasy brzuszne, które dzięki swojej elastyczności pomagają we wzmocnieniu rozciągniętych powłok brzusznych. Zmniejszają dzięki temu ryzyko przepukliny oraz poprawiają wygląd skóry. Minimalizują również dolegliwości pojawiające się po cesarskim cięciu. Pasy dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów. Także przygotowaliśmy inne akcesoria jak poduszki poporodowe, które pozwalają na swobodne siedzenie bez uciskania obolałych miejsc.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wszystkimi artykułami dla mam dostępnymi w naszym sklepie internetowym Aruś. Życzymy udanych zakupów!

Aktywne filtry