Filtruj według

Cena

Cena

  • 83,00 zł - 84,00 zł

* Spirale


Zabawki spirale

Jeden z ostatnich hitów – pluszowe spirale do łóżeczka dziecięcego. Przyciągająca uwagę i przytulna zabawka dla najmłodszych, którą można łatwo zamontować na każdym łóżeczku, także na wózku czy w foteliku samochodowym. Teraz kupisz je również w naszym sklepie internetowym Aruś!

Spirale pluszowe to wielofunkcyjne zabawki, które posiadają wewnętrzną spiralę. Dzięki temu możemy łatwo nawinąć je na różnego rodzaju przedmioty, bez potrzeby stosowania dodatkowych zapięć. Zabawki te wykonane są z miękkiego, pluszowego materiału, mają też różne ciekawe elementy, na przykład grzechotki, lusterka. Pomagają w kształtowaniu wyobraźni dziecka, rozwijają zmysły słuchu, wzorku oraz dotyku dzięki swojej różnorodnej kolorystyce, fakturom oraz wydawanym dźwiękom. Sprawdzą się doskonale jako zabawka do domu, na spacer czy też w podróży.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką gamę zabawek – spirali, dlatego zachęcamy już teraz do zapoznania się z wszystkimi z naszych propozycji. Zabawki dostępne w naszym sklepie są całkowicie bezpieczne. Zapraszamy do złożenia zamówienia już teraz!