Filtruj według

Cena

Cena

  • 52,00 zł - 56,00 zł

* Śliniaki


Śliniaki dla dzieci

Niezastąpione podczas karmienia maluszka – praktycznie śliniaki dostępne w naszym sklepie internetowym to sprawdzony zakup. Oferujemy je w szerokiej gamie wariantów do wyboru i w przystępnych cenach. Sprawdź je już teraz!

Przygotowaliśmy dwa rodzaje śliniaków – wykonane z frotty podszytej ceratą, a także z tworzywa sztucznego. Śliniaki dwustronne frotowo-ceratkowe są wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów i doskonale chronią ubranie przed zabrudzeniem podczas jedzenia. Z jednej strony mają chłonną frottę, natomiast z drugiej ceratkę, która jest nieprzemakalna. Śliniaki plastikowe miękkie to nasza druga propozycja – wykonane są w całości z tworzywa sztucznego, które nie przemaka i jest łatwe do utrzymania w czystości. Dzięki specjalnej kieszonce łatwo zatrzymują resztki pokarmu. Wszystkie śliniaczki dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru.

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia wszystkich modeli śliniaków dostępnych w naszym sklepie internetowym i zachęcamy do złożenia zamówienia!

Aktywne filtry