Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 38,00 zł

* Zawieszki/ Łańcuszki do smoczka


Łańcuszki do smoczka

Zabrudzony lub zgubiony smoczek nie muszą być już problemem – wystarczy, że zakupisz praktyczny łańcuszek do smoczka w naszym sklepie internetowym!

Łańcuszki do smoczków są przydatne przede wszystkim podczas spacerów oraz podróży, ale również sprawdzą się w domu. Na jednej stronie łańcuszka umieszczamy smoczek, natomiast drugą stronę, ze specjalnym klipsem, przypinamy do ubranka dziecka. Dzięki temu nawet wtedy, gdy maluch przestanie korzystać ze smoczka, nie musimy obawiać się o jego upadek na ziemię i zabrudzenie. Smoczek jest więc cały czas czysty i gotowy do użycia.

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy szeroką gamę łańcuszków do smoczków, które różnią się pomiędzy sobą zastosowanym klipsem oraz wzorami, dlatego możemy wybrać taki, który będzie mógł spełnić oczekiwania maluszka. Łańcuszki wykonane są z bezpiecznych materiałów.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi wzorami łańcuszków zaprezentowanymi na naszej stornie internetowej i zachęcamy do złożenia zamówienia w sklepie Aruś!

Aktywne filtry