Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 230,00 zł - 631,00 zł

* Nianie elektroniczne


Nianie elektroniczne

Aby zapewnić dziecku komfortowy i bezpieczny sen, warto zakupić nianię elektryczną, która pozwala na całodobowe monitorowanie aktywności dziecka. To doskonały wybór wtedy, gdy dziecko zacznie spać samodzielnie w swoim pokoju. W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroką gamę niani elektronicznych!

Niania elektroniczna to specjalny przenośny system monitoringu, który działa bezprzewodowo. Dzięki niemu możemy przez cały czas słyszeć oddech dziecka. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, możemy od razu zareagować, na przykład w przypadku płaczu czy braku odgłosu oddechu. Nianie elektroniczne najczęściej działają z wykorzystaniem głosu, ale możemy spotkać się również z urządzeniami pozwalającymi na monitoring wizyjny.

Dostępne w naszym sklepie internetowym nianie elektroniczne to najwyższej jakości artykuły uznanych producentów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą i życzymy udanych zakupów w sklepie Aruś!

Aktywne filtry

VTECH VM5252 CYFROWA NIANIA...

Niania VM5252 umożliwia bezprzewodową obserwację maluszka w dowolnym momencie. Niania została...

0 Review(s)
630,40 zł

Vtech niania elektroniczna...

VTech BM2200 to cyfrowa niania elektroniczna, dzięki której z łatwością pogodzisz opiekę nad...

0 Review(s)
230,50 zł