* Kąpielowe


Zabawki do kąpieli

Kolorowe i piszczące zabawki kąpielowe to doskonała propozycja przeznaczona dla każdego maluszka – jeżeli chcesz sprawić, że kąpiele będą po brzegi wypełnione dobrą zabawą, warto je kupić w naszym sklepie internetowym Aruś!

Maluchy najczęściej uwielbiają pluskać się w wodzie. Najlepiej, aby do dyspozycji były wtedy różnorodne zabawki, dzięki którym dzieci mogą bawić się wtedy jeszcze lepiej. Do wyboru mamy wiele ciekawych zabawek, które idealnie sprawdzą się podczas kąpieli – to puzzle kąpielowe, zabawki w formie przyssawek, które można umieszczać na kafelkach lub wannie, zabawki pływające, które uatrakcyjnią codzienną kąpiel. Dzięki nim maluszek będzie mógł również rozwijać swoją wyobraźnię i opanować koordynację ruchów.

Wszystkie zabawki wykonane są z bezpiecznych i trwałych materiałów. W naszym sklepie możesz zamówić również praktyczny pojemnik na zabawki kąpielowe, który przymocowywany jest na przyssawkę do ściany. Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym Aruś!

 

Przepraszamy nie znaleziono pozycji.

Spróbuj ponownie