Filtruj według

Cena

Cena

  • 29,00 zł - 33,00 zł

* Wkłady do wanienki


Wkłady do wanienki pozwalają na bezpieczną i komfortową kąpiel. W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy dla klientów szeroką gamę wkładów przeznaczonych do dziecięcych wanienek oraz wanien i pod prysznic. Warto je mieć!

Poślizgnięcie się w wanience, zwykłej wannie czy pod prysznicem może skończyć się poważnymi urazami. Najlepiej wobec tego zakupić specjalny wkład do wanienki, dzięki któremu będziemy w stanie zabezpieczyć dziecko przed upadkami podczas kąpieli. W naszym sklepie przygotowaliśmy dla klientów szeroką gamę różnych wkładów do wanienek. Oferujemy maty antypoślizgowe z przyssawkami w różnych kształtach i kolorach, dlatego można łatwo dobrać je do używanych wanien i kabin prysznicowych. Dzięki przyssawkom maty nie przesuwają się samoczynnie, a ich antypoślizgowa nawierzchnia gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie kąpieli.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną gamą wkładów do wanienek w naszym sklepie internetowym – dzięki nim każda kąpiel będzie kolorowa i bezpieczna!