Filtruj według

Cena

Cena

  • 38,00 zł - 86,00 zł

* Przywieszki pluszowe


Kolorowe, przyciągające wzrok i rozwijające zmysły i wyobraźnię zabawki pluszowe to doskonała propozycja nawet dla najmłodszych dzieci. Zawieszone przy wózku, łóżeczku lub po prostu trzymane w ręce dają mnóstwo frajdy!

W naszym sklepie internetowym Aruś zebraliśmy wiele wspaniałych zabawek dla dzieci – zakupisz u nas również zabawki pluszowe w formie przywieszek, które możemy zawiesić praktycznie wszędzie. Są wykonane z mięciutkiego materiału przyjaznego dla dzieci, a dzięki różnym ciekawym dodatkom przyciągają uwagę natychmiast. Rozwijają zmysły dotyku, wzroku oraz słuchu, uczą rozróżniania kolorów i kształtów, pomagają w poznawaniu pierwszych słów i rozwijają wyobraźnię dziecka. Nasze przywieszki będą doskonałym wyborem nie tylko do domu, ale również na spacer czy podróż samochodową, ponieważ możemy przypiąć je do wózka czy fotelika samochodowego.

Sprawdź już teraz wszystkie zabawki pluszowe dostępne w sklepie internetowym Aruś i wybierz takie, które przypadną do gustu twojemu maluszkowi. Życzymy udanych zakupów!

Aktywne filtry